Бассейн

До Ваших послуг надається 50-ти метровий басейн під відкритим небом, з комфортною температурою води, відповідно до сезону. Тут маленьким відвідувачам нададуть все для веселих водних ігор: м’ячі, надувні іграшки і дитячі дошки, круги для плавання. Влітку Ви маєте можливість відпочивати на шезлонгах. Відвідувачі басейну мають унікальну можливість плавати на відкритому повітрі. Басейн пряцюватиме в зимовий період і буде з підігрівом.

Дитячий майданчик

До ваших послуг надається високоякісна і абсолютно безпечна дитяча площадка для дітей, розрахована на будь-який вік. Вона не тільки надійна, але ще й безцінна в розвитку вашого малюка. Тут є все, від гойдалок до пісочниці, від ігрових лабіринтів до крутих гірок. І все це абсолютно безпечно. Заняття знайде собі як зовсім маленький малюк, так і дорослий школяр.

Територія під цілодобовою охороною

Територія котеджного містечка повністю закрита, від постороніх людей. На території котеджного містечка ведеться цілодобове відео нагляд, яке контролюється охороною, що позволить жителям та гостям нашого закладу почувати себе в безпеці.  

СТАДІОН

Для жителів та гостей котеджного містечка ми пропонуєм спортивний багато функціональний майданчик європейського зразка на якому Ви зможете занятися  для себе любимим видом спорту (футбол, волейбол, баскетбол та інше.)  

ТЕНІСНИЙ КОРТ

Котеджне містечко нового формату на території якаго буде тенісний корт для мешканців. Вам не потрібно буде їхати в спеціалізовані комплекси, все саме найкраще буде поряд вашого будинку. Таким чином ви будете економити свій час та проводити його зі своїми рідними.

Не подалік котеджного містечка (20 м) знаходиться мальовниче озеро яке розташоване на річці Буча, на якому Ви зможете рибалити та купатися.